Kolejna przegrana

Skawa Podolsze 3 - 0 Zaborzanka Zaborze

W 20. minucie Banaszak wykonywał rzut wolny z ostrego kąta. Zawodnik zespołu gospodarzy uderzył celnien na przeciwległy róg. W 41. minucie D. Bartula zagrał prostopadłą piłkę Ćwiertni, który skierował ją do Żmudy. Ostatni z wymienionych zawodników znalazł sposób na obrońcę i bramkarza i strzelił gola na 2:0. W 60. minucie akcję prawą stronę przeprowadził Ćwiertnia. Piłkarz zagrał futbolówkę do środka boiska. Przepuścił ją Porębski, a na listę strzelców wpisał się T. Bartula.

– Przeważaliśmy przez cały mecz. Rywal zaatakował groźnie jedynie raz – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

– To był mecz walki. Zawodnicy obu ekip przez całe spotkanie twardo, ale sportowo rywalizowali – powiedział Rafał Przybyła, grający trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 24 września Skawa Podolsze – Zaborzanka Zaborze 3:0 (2:0)
Bramki:1:0 Banaszak (20.), 2:0 Żmuda (41.), 3:0 T. Bartula (60.)

Skawa Podolsze:Serwatka – Szczerbik (80. Górny, 85. czerwona w konsekwencji dwóch żółtych), M. Zemła, Nykiel, Banaszak – R. Zemła, D. Bartula (85. Wiecheć), Porębski, W. Kosowski (46. T. Bartula), Żmuda, Ćwiertnia. Trener: Andrzej Balon.

Zaborzanka Zaborze:Sroka,Katerla, Kleczkowski, Herma, Malinkiewicz (70. Szabla), R. Stańczyk (55. Grubka), Przybyła, Semik, Węgrzyn (80. Welber), Wąsik, Krawczyk. Trener: Rafał Przybyła.