Podział punktów w Broszkowicach

W rozegranej 6 kolejce b-klasy, Zaborzanka zremisowała na boisku rywala 2:2. Choć wydarzenia z meczu nie odzwierciedlają wyniku spotkania, trzeba cieszyć się punktem zdobytym w tej rywalizacji.

Wynik spotkania w 63 min meczu strzałem z rzutu karnego zdobył Węgrzyn, tym samym wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie. Niestety 15 minut później sędzia główny podyktował kolejny rzut karny, ale tym razem dla zawodników Pulsu czego piłkarz drużyny gospodarzy nie zmarnował. Pięć minut przed zakończeniem spotkania bramkę za gospodarzy zdobył Dawid Michalec z ekipy Puls. Kiedy zegar zbliżał się ku końcowi spotkania, arbiter odgwizdał trzeciego już karnego w tym spotkaniu czego Marcin Krawczyk z Zaborzanki  nie zmarnował i ustalił wynik spotkania.

LKS Broszkowice – LKS Zaborze 2:2(0:0)

Bramki: Węgrzyn(K),Krawczyk(K)

Żółta kartka: Kiełtyka

Skład: Sroka – Jęczała, Gajewski, Kruczała, Stańczyk R.(Szabla65) – Węgrzyn(Stańczyk G.72), Kuwik(Katerla57), Semik, Kiełtyka, Łach(Welber77) - Krawczyk