Pogórze zdobyte!

W meczu na szczycie oświęcimskiej klasy b, Zaborzanka po ciężkim spotkaniu wygrała z Pogórzem Gierałtowice 1:0. Jedyną bramkę po 90 minutach gry w tym meczu zdobył Marcin Krawczyk w 56 minucie, strzelając tym samym swoją 10 bramkę dla naszego zespołu.

Po wygranym meczu Zaborzanie wskoczyli na fotel lidera tabeli z dorobkiem 16 punktów, wyprzedzając tym samym Gierałtowice, Grojec oraz Porębę Wielka o jedno oczko. W ostatniej kolejce tej rundy nasi piłkarze zmierzą się w derbach gminy z Poręba Wielką i tym samym o lidera klasy b. Już w tym momencie wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

LKS Gierałtowice – LKS Zaborze 0:1(0:0)

Bramki: Krawczyk 56 min.

Skład: Gaweł K- Jęczała, Gajewski, Kruczała, Szabla(Stańczyk R. 46) –Stańczyk G.(Welber 70), Semik(Gaweł D.60)Kiełtyka(Wądrzyk 75) – Krawczyk, Węgrzyn