"Solavia" pokonana

3:2 zakończyły się debry Zaborzanki z Solavią Grojec. W pierwszej połowie meczu zaborzanom udało się strzelić 3 bramki, którymi autorami byli 12 min meczu Marcin Krawczyk, 24' Łukasz Węgrzyn oraz 38' Paweł Semik, który popisał się bardzo precyzyjnym strzałem prawie w samo okienko bramki.

Minute przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania bramkę na 3:1 dla zespołu z Grojca po wrzutce w pole karne z rzutu rożnego celnie uderzył Tomasz Wołek. W 61' faulowany w polu karnym był zawodnik przyjezdnych,sędzia wskazał na "jedenastke" czego po raz kolejny Wołek nie zmarnował.

LKS Zaborze – LKS Grojec 3:2(3:1)

Bramki: Krawczyk, Węgrzyn, Semik

Skład: Gaweł K – Gaweł D, Gajewski, Kruczała, Szabla – Stańczyk G(Kiełtyka 58), Semik, Katerla(Kuwik70), Łach(Borowski 75), Krawczyk, Węgrzyn(Stańczyk R)