Wysokie zwycięstwo Zaborzanki

W sobotnie popołudnie na stadionie w Zaborzu, rozegrany został mecz 5 kolejki oświęcimskiej klasy-B, w której to Zaborzanka pokonała dość wysoko zespół z Palczowic 6:0!

Szybko bo już w 2 minucie, po wrzutce w pole karne celnie uderzył Łach i skierował piłkę do siatki. 10 minut później w sytuacji sam na sam znalazł się nasz napastnik Marcin Krawczyk, który bez problemu zwodem minął bramkarza przyjezdnych strzelając tym samym bramkę na 2:0. Kolejną bramkę dołożył Bartłomiej Łach, Łukasz Węgrzyn z rzutu karnego,  Jakub Welber oraz w ostatniej minucie meczu drugą bramkę na swoje konto w tym meczu dopisał Krawczyk.

LKS Zaborze – LKS Palczowice 6:0 (3:0)

Bramki: 2- Krawczyk,2- Łach, 1- Welber,1- Węgrzyn(k)

Skład: Gaweł K.- Jęczała(Gaweł D. '46), Kruczała, Gajewski, Stańczyk R.(Stańczyk G. '70)- Węgrzyn(Welber '77), Kuwik(Katerla J. '58), Kiełtyka, Semik, Łach - Krawczyk

Następne spotkanie Zaborzanie rozegrają w najbliższą sobotę w Broszkowicach z tamtejszym Pulsem. Mecz zaplanowany jest na godzinę 16.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z tego spotkania, wykonana przez Pana Sebastiana Smelkowskiego, zapraszamy do oglądania.